SOVAVTO.ORG » Полезные советы » Як вибрати масло для свого авто

Як вибрати масло для свого авто

Автомасла

Автомастила бувають різні. Професіонали виділяють кілька типів:

  • синтетичні;
  • напівсинтетичні;
  • мінеральні;
  • гидрокрекинговые.

Крім того, кожен вид олії з даної класифікації поділяється ще на кілька типів, в залежності від параметрів, де одним з основних є в'язкість

Використання масла густіше ніж те, яке рекомендує виробник автомобіля, може привести до плачевних наслідків, коли насос, з-за густоти масла не зможе прокачати його в достатній кількості до деталей, що піддаються найбільшому навантаженню і випробовують величезне тертя. Цей процес ще називають «масляним голодуванням». Якщо ж ви візьмете масло, в'язкість якого нижче ніж того вимагає виробник, воно може витекти і, природно, буде гірше змащувати деталі, що знову ж таки веде до підвищеного зносу. Звернувшись в інтернет-магазин якісної автохімії «5w40», ви зможете отримати вичерпну консультацію і великий вибір автомасел.

Автохимия продлевает жизнь авто

Також слід зауважити, що один і той же мотор різного віку може більше любити інше масло. Наприклад, при обкатці, в притирочный період, заводом заливається особливе масло, яке не можна зливати поки мотор не притреться. Найчастіше таке масло не дуже якісне, але воно містить ряд добавок, які дозволяють двигуну найбільш якісно приробитися.

Коли ж обкатка буде закінчена, можна переходити на нормальне, якісне масло, наприклад, синтетичного типу, тільки так можна забезпечити найбільший ресурс мотора. Пізніше параметри масла потрібно буде зменшувати, адже чим більше зношений двигун, тим більш в'язке масло йому потрібно. Щоб уникнути витоків і недостатньою мастила.

Виходить, що олія повинна відповідати не тільки ряду вищенаведених критеріїв, але і терміну служби двигуна. Чим більш зношений двигун, тим більш в'язке масло потрібно в нього заливати.

Правильний вибір олії гарантує хорошу і довговічну роботу двигуна вашого автомобіля. Враховуючи всі описані моменти, ви гарантуєте собі тривалий термін служби вашого залізного улюбленця.

За матеріалами https://5w40.com.ua/

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*