SOVAVTO.ORG » Новости » Спеціальні ціни на HONDA CR-V, ACCORD

Спеціальні ціни на HONDA CR-V, ACCORD

Шановні наші покупці, поспішаємо зробити Вам приємну цінову пропозицію на придбання Honda Accord та Honda CR-V за надзвичайно привабливими цінами!

Спеціальні ціни на HONDA CR-V, ACCORD

Honda Accord у комплектації Sport – 774 300* грн з ПДВ

Honda CR-V у комплектації Elegance – 764 300* грн з ПДВ 

Honda CR-V у комплектації Executive — 964 800* грн з ПДВ

* — Вартість автомобіля вказана станом на 25.07.2016 р.

Кількість обмежена!

Не чекайте завтра, приїздіть СЬОГОДНІ!

Як завжди, Honda Accord є чим похвалитися, крім зовнішності. В першу чергу — системами, що сприяють безпечному керуванню. Наприклад, передова система Lane WatchТМ покаже «сліпу зону» з правого боку автомобіля, що не буде зайвим навіть для водія з досвідом. Сучасна навігаційна система допоможе водієві зорієнтуватися в лабіринті мегаполісу, а телефонна система Bluetooth HFT, з управлінням на кермі, забезпечить надійний зв'язок з діловими партнерами і близькими людьми. Щоб пасажирам не довелося нудьгувати в далекій дорозі або в міській пробці, їх розважить аудіосистема з сенсорним екраном і DVD- програвачем.

Система Eco Assist , якою оснащений оновлений Accord, допомагає раціонально витрачати паливо, при цьому знижуючи рівень шкідливих викидів.

Об'єм двигуна в оновленій CR — V як і раніше становить 2,4 літра, але це абсолютно інший мотор, це новий мотор! У новому двигуні застосована технологія прямого вприскування, що дозволило збільшити крутний момент на 10 %, зменшити його вагу і скоротити витрату палива. Місце 5 — ти ступінчастої автоматичною коробки передач зайняла нова безступінчата трансмісія CVT .

Також відбулася адаптація оновленої моделі до непростих умов експлуатації по нашим дорогам. Спеціально для нашого ринку виробник збільшив кліренс автомобіля на 15 мм, переналаштував підвіску і додав довгоочікувану опцію у вигляді підігріву зони спокою щіток склоочисника. Також було додано ксенонові лампи ближнього світла, паркувальні сенсори і датчики дощу. Встановлено новітню і унікальну мультимедійну систему Honda Connect (з можливістю доступу в інтернет і інтеграцією смартфона).

З детальними комплектаціями Honda CR-V можна ознайомитися тут:

http://dmi.com.ua/models/auto/crv/mods

З детальними комплектаціями Honda Accord можна ознайомитися тут:

http://dmi.com.ua/models/auto/accord/mods

Всю додаткову інформацію Ви зможете дізнатися у наших спеціалістів відділу продажу по тел: (044) 205-59-77

Ваш дилер – Дніпро Мотор Інвест

Autoua.net

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*