SOVAVTO.ORG » Новости » Porsche привезёт в Украину четырёхцилиндровый Macan

Porsche привезёт в Украину четырёхцилиндровый Macan

Нова початкова модель Macan розширює сімейство компактних SUV компанії Porsche. Її чотирициліндровий турбований двигун спеціально розроблений для спортивного автомобіля у сегменті SUV. А модель Cayenne вступає в новий модельний рік із комунікаційним центром Porsche Communication Management (PCM) новітнього покоління.

Наддувний дволітровий двигун Macan розвиває 185 кВт (252 к. с.) у діапазоні від 5000 до 6800 об/хв і в стандартній комплектації пропонується з семиступінчастою коробкою передач Porsche Doppelkupplung (PDK). Все це дає змогу досягти вражаючих показників розгону: Macan прискорюється до 100 км/год за 6,7 секунди, а з опціональним пакетом Sport Chrono цей час скорочується до 6,5 секунди. Максимальна швидкість становить 229 км/год. Щодо витрати палива, то Macan демонструє виняткову економічність: залежно від обраних шин турбований чотирициліндровий двигун витрачає в циклі NEDC у середньому від 7,2 до 7,4 л/100 км.

Спортивний турбований рядний чотирициліндровий двигун

Рядний чотирициліндровий двигун має надзвичайно спортивні якості та економічність. Цьому сприяють тиск наддуву до 2 бар, охолодження наддувного повітря, безпосереднє впорскування бензину, а також система регулювання фаз газорозподілу. Система VarioCam Plus безперервно регулює положення розподільних валів на впуску і випуску і керує ходом випускних клапанів. А завдяки крутному моменту 370 Нм у діапазоні від 1600 до 4500 об/хв автомобіль чудово впорається, наприклад, з обгонами.

За бажанням водія Macan, як і всі моделі Porsche, здатен реалізувати всю свою потужність у винятково спортивній динаміці руху. Цьому сприяють серійний активний повний привод Porsche Traction Management (PTM), а також енергійна ходова частина і точне рульове управління. Як опція пропонується пневмопідвіска з регулятором висоти кузова і активними амортизаторами PASM. З масою 1770 кг Macan є найлегшим SUV компанії Porsche, що сприяє високій маневреності та динаміці.

Размашистый перелік високоякісної базової комплектації

Нова початкова модель лише в деталях відрізняється від більш потужних членів свого сімейства. Зовнішніми відмітними ознаками є матово-чорні планки бічних вікон, чорні гальмівні супорти з 18-дюймовими дисками, а також випускна система з двома одинарними патрубками з матової нержавіючої сталі. Базова комплектація значною мірою орієнтована на моделі S. Этак, наприклад, Macan оснащується комфортними сидіннями з восьмипозиційним електрорегулюванням з боку водія, обробленими алькантарою центральними частинами сидінь, Porsche Communication Management новітнього покоління, а також системою оповіщення про перетин лінії розмітки і автоматичним приводом кришки багажника.

В Україні Macan буде доступний для замовлення з 1 квітня 2016 року. Тоді ж буде повідомлена вартість моделі. Перші автомобілі будуть передані власникам у червні 2016 року.

Cayenne отримує нову інформаційно-розважальну систему: більше мережевих можливостей

Центральним елементом нового комунікаційного центру Porsche Communication Management (PCM), який входить до базової комплектації всіх моделей Cayenne, є 7-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю. Оновлений інтерфейс дозволяє керувати ним як смартфоном. Коли датчик зближення розпізнає бажання водія або пасажира дати чергову команду, на екран виводяться відповідні меню, якими можна керувати за допомогою мультисенсорних жестів. Інтерфейси для Bluetooth, USB- та SD-карт дозволяють підключати смартфони і накопичувачі. Новинкою є можливість з'єднання iPhone з PCM для користування Apple CarPlay®.

До базової комплектації Cayenne входить новий навігаційний модуль: він відрізняється відображенням карт з високою роздільною здатністю, а у певний районах він вперше здатний забезпечити тривимірну картинку. За допомогою голосових команд легко запускається ведення маршрутом. Опціональний модуль Connect Plus дозволяє значно покращити якість динамічної побудови маршруту завдяки використанню інформації про дорожню ситуацію в режимі реального часу. Для детальної візуалізації маршрутів і населених пунктів можуть бути використані онлайн-сервіси Google Street View® та Google Earth®. Крім того, РСМ може використовуватись як точка доступу для пристроїв, що працюють за WLAN, і забезпечує ще більш широку інтеграцію смартфонів. Новинкою є додаток Porsche Connect. Він, крім усього іншого, дозволяє переносити зі смартфонів до РСМ цілі для навігаційної системи, щоб запустити ведення маршрутом. У модулі Connect Plus є вже відомий додаток Porsche Car Connect. Він дозволяє зі смартфона дистанційно керувати певними функціями автомобіля та здійснювати запит даних – наприклад, інформацію про рівень палива в баку.

 Оптимальні мережеві рішення для всіх сучасних модельних рядів

Прем'єра нового PCM відбулася у новому 911 (991 II). Тепер він входить до базової комплектації всіх модифікацій нового 911. Поряд з моделями Carrera новою інформаційно-розважальною системою оснащуються також моделі Targa і топ-модель 911 Turbo. Крім того, цей модуль входить до базової комплектації Macan нового модельного року. Новий модельний черта 718 також отримав нове покоління інформаційно-розважальної системи. Залежно від моделі автомобіля PCM має різний функціонал. Можливості системи можуть бути розширені з використанням опціональних пакетів.

Autoua.net

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*