SOVAVTO.ORG » Новости » Новий VW Golf сьомого покоління доступний за акційною ціною — $21847

Новий VW Golf сьомого покоління доступний за акційною ціною — $21847

Новий Golf стоїть на старті: спортивніші, динамічніші і своєрідніші, ніж будь-коли. При цьому ряд найсучасніших мультимедійних та допоміжних систем гарантують, що Ви будете повністю готові до того, що принесе новий день. А спеціальна цінова пропозиція та вигоду яку Ви отримаєте від автосалона «КарпатиАвтоцентр», додасть задоволення від покупки авто.

Новий VW Golf сьомого покоління доступний за акційною ціною — $  21847

Новий Golf вже став легендарним автомобілем для великої кількості шанувальників Volkswagen. Приєднуйтесь і Ви до родини Volkswagen обираючи новий VW Golf. Склад авто обмежений.

Дізнавайтесь деталі в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» м.Чернівці вул. Енергетична 2В та телефоном (0372) 543-888, або в свого персонального менеджера автосалону.

Модель

Роздрібна ціна, $

Акційна ціна, $

Вигода, %

Новий Golf GTI

47 139

35 354

25%

Новий Golf Trendline

23 746

21 847

8%

Новий Golf Trendline

23 746

21 847

8%

Салон нового Golf запрошує Вас негайно сісти в автомобіль та не виходити з нього, поки дійсно це не буде необхідним. Все це завдяки просторим пропорціям, що пропонують багато простору для ніг для передніх та задніх пасажирів. Салон автомобіля також виділяється без виключення високоякісними матеріалами та великою кількістю інтелектуальних рішень, які вражають водночас своїм зовнішнім виглядом та тактильними відчуттями. До них належать ергономічні сидіння, просторе багажне відділення та центральна консоль, що трохи нахилена до водія і є надзвичайно простою у користуванні завдяки своїй ергономічності, а також перемикачам з білою підсвіткою.

Ви не пропустите більше жодного дзвінка, поки Ви зосереджені на дорозі. Два опціональні інтерфейси мобільного телефона роблять користування телефоном під час керування автомобілем простим та зручним. Високоякісний звук забезпечується завдяки цифровому процесору оброблення мовленнєвих сигналів, вбудованому у дах передовому мікрофону та автомобільним динамікам. З'єднання із зовнішньою антеною забезпечує оптимальне приймання навіть поганого сигналу.

Дізнавайтесь деталі в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» м.Чернівці вул. Енергетична 2В та телефоном (0372) 543-888, або в свого персонального менеджера автосалону.

Где это происходит

Автосалон КарпатыАвтоцентр

КарпатыАвтоцентр

Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В

Средняя оценка: 4,75на основе 6 отзывов

6 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Autoua.net

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*