SOVAVTO.ORG » Новости » Автомобіль тижня — тільки 7 днів VW Passat за акційною ціною і додатковою гарячою пропозицією

Автомобіль тижня — тільки 7 днів VW Passat за акційною ціною і додатковою гарячою пропозицією

Ви у пошуках автомобіля, який поєднує у собі потужність, елегантність, інноваційність та надійність? Саме час поспішати у автосалон «КарпатиАвтоцентр», адже тільки 7 днів діє акція «Автомобіль тижня» на VW Passat.

Автомобіль тижня - тільки 7 днів VW Passat за акційною ціною і додатковою гарячою пропозицією

Не упустіть унікальну можливість стати власником неймовірного VW Passat у комплектації Elegance Life та отримати додаткову вигоду 21 000 грн. Пропозиція діє тільки до 02.04.2018р. або до моменту продажу автомобіля, в залежності від того що настане скоріше.

Технічні характеристики автомобіля:

— Двигун — 2.0 TDI

— Потужність — 150 к.с.

— Коробка передач — 6-ступ. DSG

— Передній привід

Для Вашої максимальної зручності  в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» діють спеціальні програми, що зроблять купівлю акційного VW Passat ще приємнішою.

Програми фінансування: кредит, лізинг. Мінімальний перший внесок, прозорі та доступні відсоткові ставки, без прихованих комісій. Адже автосалон «КарпатиАвтоцентр» працює тільки з перевіреними та надійними фінансовими установами.

Додатковим бонусом при купівлі автомобіля Volkswagen Passat з фінансуванням є можливість отримання додаткового бонусу в розмірі 30 000 грн. від Porsche Finance Group Ukraine

Обмін Trade In. У разі нестачі коштів, Ви можете скористатись послугою обміну Вашого попереднього автомобіля на новий акційний Volkswagen Passat. Всі турботи щодо оцінки та продажу Вашого автомобіля довірьте  менеджеру «Das WeltAuto». І у Вас не виникатиме запитань, як продати свій старий автомобіль.

Акційна вартість автомобіля -  896 190 грн.

Дізнайтеся деталі в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» офіційного дилера Volkswagen, за адресою: м. Чернівці, вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543-888, (050) 374 44 55, або на сайті www.karpaty-autocenter.com.ua.

Відкривайте нові горизонти разом із Volkswagen Passat, а стати власником розкішного автомобіля Вам радо допоможуть у автосалоні «КарпатиАвтоцентр»!

Autoua.net

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*