SOVAVTO.ORG » Новости » Авто тижня Volkswagen Caddy

Авто тижня Volkswagen Caddy

На вулиці вже осіння пора, тому слід подумати про надійного помічника який допоможе в вирішенні сімейних завдань: доставці дітей до школи, в дитячий садочок та інших справах.

Авто тижня Volkswagen Caddy

Отож продовжуємо акційну пропозицію автомобілем тижня із 27.09. — 05.10.2016 року Volkswagen Caddy Trendline Dandy із спеціальною ціною !

Volkswagen Caddy — найдоступніше авто із комерційного модельного ряду компанії Volkswagen. 

Volkswagen Caddy надзвичайно практичний та універсальний автомобіль для всієї родини, який вражає гостротою динамічних ліній та сукупністю виразних елементів дизайну. 

В салоні автомобіля 5 надзвичайно комфортабельних сидінь, відмінна шумоізоляція, першокласне оздоблення та безліч зручних місць для зберігання речей. 

Система опалення салону автомобіля з механічним регулюванням, електричні склопідйомники, зовнішні дзеркала з електричним регулюванням і це ще не повний перелік переваг, які чекають на Вас в салоні автомобіля.  

Дізнайтеся деталі автомобіля в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м. Чернівці, вул. Енергетична 2В, чи за тел. (0372) 543-888, (067) 373 57 00, (096) 374 44 55.  

Звертаю Вашу увагу, пропозиція дійсна до 10.00 год. ранку 5 жовтня 2016 року!

Не пропустіть свій шанс!

Акційний Volkswagen Caddy може стати саме Вашим!

Где это происходит

Автосалон КарпатыАвтоцентр

КарпатыАвтоцентр

Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В

Средняя оценка: 5,0на основе 2 отзывов

2 отзыва

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

karpaty-autocenter.com.ua

Autoua.net

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*