SOVAVTO.ORG » Новости » Який антифриз вибрати для авто

Який антифриз вибрати для авто

 

Як визначити, яким антифризом заправляти двигун? Багато автолюбителів не особливо замислюються над цим. Проте, ця рідина має величезне значення для двигуна авто: вона оберігає його від перегріву і переохолодження. Неякісний або непридатний за умовами експлуатації антифриз може привести до перегріву двигуна. А ремонт движка — задоволення не з дешевих. Автолюбителі старшого покоління часто називають антифриз тосолом. Це не зовсім так, поскільки тосол — це всього лише один з варіантів «незамерзайки», і не факт, що він підійде саме вашому автомобілю. Щоб не помилитися з вибором, потрібно купувати продукцію тільки надійних виробників, в офіційних представництвах яких дадуть вичерпну консультацію. Тим більше що ціна на антифриз від виробника дуже прийнятна.

Головні властивості антифризу

Головні правила, які потрібно враховувати, вибираючи антифриз:

  • температуру замерзання;
  • температуру кипіння;
  • який склад;
  • тривалість експлуатації.

Температура замерзання скаже вам, коли антифриз почне замерзати. Якщо залити в двигун антифриз, який замерзає при температурі -30, а температура повітря опуститься до мінус 40 — нічого не станеться, але нормально працювати двигун не зможе.

Якщо антифриз, зроблений в чіткій відповідності з технологією виробництва, то він ніде не програє своїм іноземним аналогам. Тому завжди купуйте рідину тільки перевірених виробників. Неякісна незамерзайка, зроблена з порушенням технологій, не може гарантувати добру працю двигуна.

Антифризи, виготовлені на основі гліцерину, істотно поступаються незамерзайкам, у складі яких міститься етиленгліколь.

Не варто гнатися за закордонними охолоджуючими рідинами: вітчизняний продукт, виготовлений за державним еталоном і пристосований для наших районних, кліматичних і дорожніх умов буде краще для вашого автомобіля. Адже експлуатувати його ви будете не за кордоном. Крім того, в США і країнах Європи погане паливо зустрічається дуже рідко. У нас добре паливо займає всього 30% ринку. Вибирайте вітчизняного перевіреного виробника, і антифриз, відповідний VAG. Він точно підійде для зношених і кожен день інтенсивно працюючих двигунів.

За матеріалами https://5w40.com.ua/shop/category/oholodzhuiucha-ridina

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*